Natec | Mouse | Lark | Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth | Anthracite
- TootjadNatec
- Mudel: NMY-2335
- Saadavus: 5
-
15€
Natec | Mouse | Lark | Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth | Anthracite
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth |
| DPI | 4000 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 112.00 mm |
| Gross height (mm) | 69.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 84.00 mm |
| Key life span | 5M |
| Net weight | 0.11 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Operating system | Android, Linux, MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1331 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Natec |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | Lark |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Blue Sense |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.001 kg |
| Toetatud akude arv | 1xAA |
| Toote värv | Anthracite |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








