Razer DeathAdder V4 Pro Gaming mouse, White | Razer
- TootjadRazer
- Mudel: RZ01-05330200-R3G1
- Saadavus: 3
-
200€
Razer DeathAdder V4 Pro Gaming mouse, White | Razer
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.351 kg |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Net weight | 0.141 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1449 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150 g |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Producer | Razer |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Volume (m3) | 0.0017325 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



