Razer | Gaming Mouse | Basilisk V3 Pro 35K | Optical mouse | Wireless | White | Yes
- TootjadRazer
- Mudel: RZ01-05240200-R3G1
- Saadavus: 5
-
178€
Razer | Gaming Mouse | Basilisk V3 Pro 35K | Optical mouse | Wireless | White | Yes
| All | |
| Acceleration (G) | 70 |
| Connection type | Wireless |
| DPI | 35000 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Kaal | 112 g |
| Key life span | 90M Clicks |
| Lüliti tüüp | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| Muud funktsioonid | DPI: 35000 Max Speed (IPS): 750 |
| Net weight | 0.08 kg |
| Number of buttons | 11 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1047 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | Basilisk V3 Pro 35K |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Seadme tüüp | Optical mouse |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



