Razer Gaming Mouse | Cobra | Wired | Gengar Edition
- TootjadRazer
- Mudel: RZ01-04650700-R3M1
- Saadavus: 5
-
88€
Razer Gaming Mouse | Cobra | Wired | Gengar Edition
| All | |
| Acceleration (G) | 35 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 177.00 mm |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Gross width (mm) | 59.00 mm |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Kujutegur | Right-handed Symmetrical |
| Lüliti tüüp | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1379 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | Cobra |
| Seadme tüüp | Wired |
| Sensors | 8500 DPI Optical Sensor |
| Tagantvalgustus | Razer Chroma RGB |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Toote värv | Gengar Edition |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




