Razer | Gaming Mouse | Viper V3 Pro | Wireless/Wired | Black
- TootjadRazer
- Mudel: RZ01-05120100-R3G1
- Saadavus: 5
-
165€
Razer | Gaming Mouse | Viper V3 Pro | Wireless/Wired | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 74.00 mm |
| Gross height (mm) | 178.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Kaabli tüüp | USB Type A to USB Type C cable |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Lüliti tüüp | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| Net weight | 0.09 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 547 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | Viper V3 Pro |
| Seadme tüüp | Wireless/Wired |
| Sensors | Focus Pro 35K Optical Sensor Gen-2 |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







