Targus | Mouse | ErgoFlip EcoSmart | Wireless | Bluetooth | Black
- TootjadTargus
- Mudel: AMB586GL
- Saadavus: 5
-
45€
Targus | Mouse | ErgoFlip EcoSmart | Wireless | Bluetooth | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Bluetooth |
| Embeeded battery | Yes |
| Ergonoomiline disain | Truly Ergonomic and Ambidextrous |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 182.00 mm |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gross width (mm) | 63.00 mm |
| Net weight | 0.23 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1370 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Producer | Targus |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | ErgoFlip EcoSmart |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toetatud akude arv | 1 x AA |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Chrome OS, Windows, and macOS |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


















