Xiaomi Mouse Comfort Edition | Wireless | 2.4GHz | Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9359GL
- Saadavus: 5
-
20€
Xiaomi Mouse Comfort Edition | Wireless | 2.4GHz | Black
| All | |
| Brändiühilduvus | Windows 10, macOS 10.13 and later versions |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | 2.4GHz |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 148.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 91.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2789 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 31 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Mouse Comfort Edition |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi mouse comfort edition wireless 24ghz black, bhr9359gl, xiaomi, hiired




