Xiaomi Wireless Mouse 3, Pink | Xiaomi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi wireless mouse 3, pink xiaomi, bhr8911gl, xiaomi, hiired

