Apple | Keyboard for iPad Air 13-inch (M4, M3) | Wired | Swedish | Black
- TootjadApple
- Mudel: MGYY4S/A
- Saadavus: 5
-
390€
Apple | Keyboard for iPad Air 13-inch (M4, M3) | Wired | Swedish | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Gross width (mm) | 262.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | Swedish |
| Net weight | 0.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Pistmiku tüüp | Smart Connector |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Apple |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard for iPad Air 13-inch (M4, M3) |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Ühilduvus | Apple iOS |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





