Dell 545-BBFQ Alienware Pro Gaming Keyboard Wireless US Alienware Linear Mechanical Dark Side of the Moon Bluetooth
- TootjadDell
- Mudel: 545-BBFQ
- Saadavus: 3
-
149€
Dell 545-BBFQ Alienware Pro Gaming Keyboard Wireless US Alienware Linear Mechanical Dark Side of the Moon Bluetooth
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 157.00 mm |
| Gross weight | 1.31 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Height | 4.06 cm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Alienware Linear Mechanical |
| Net weight | 1.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 183 pc(s) |
| Pikkus | 12.7 cm |
| Producer | Dell |
| Producer product name | 545-BBFQ Alienware Pro |
| Tagantvalgustus | 16.8 million RGB AlienFX lighting |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | Dark Side of the Moon |
| Tüüp | Gaming Keyboard |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 31.24 cm |
Sildid: dell 545-bbfq alienware pro gaming keyboard wireless us alienware linear mechanical dark side of the moon bluetooth, 545-bbfq, dell, klaviatuurid






