Dell Alienware Tenkeyless AW420K | Gaming Keyboard | Wired | EN | CHERRY MX Red | Dark Side of the Moon
- TootjadDell
- Mudel: 545-BBDY
- Saadavus: 4
-
92€
Dell Alienware Tenkeyless AW420K | Gaming Keyboard | Wired | EN | CHERRY MX Red | Dark Side of the Moon
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 403.00 mm |
| Gross height (mm) | 197.00 mm |
| Gross weight | 1.12 kg |
| Gross width (mm) | 52.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | EN |
| Lüliti tüüp | CHERRY MX Red |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 209 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 198.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | Alienware Tenkeyless AW420K |
| Reguleeritav tagavalgustus | Yes |
| Tagantvalgustus | AlienFX RGB, 16.8 million colours |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | Dark Side of the Moon |
| Tüüp | Gaming Keyboard |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








