Dell | KB813 | Smartcard keyboard | Wired | EE | Black | USB
- TootjadDell
- Mudel: 580-AFYX
- Saadavus: 5
-
35€
Dell | KB813 | Smartcard keyboard | Wired | EE | Black | USB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 462 mm |
| Gross depth master carton | 346 mm |
| Gross height (mm) | 48 mm |
| Gross height master carton | 472 mm |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Klaviatuuri paigutus | EE |
| Muud funktsioonid | This Smartcard keyboard provides durable typing solution through spill-resistant, low profile quiet keys with a removable palm rest that helps provide a comfortable typing experience. Its wired connection helps provide secure, fast data and authentication |
| Net weight | 0.77 kg |
| Net weight master carton | 8.7 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 300 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Producer | Dell |
| Producer product name | KB813 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.75 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Smartcard keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00376992 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: dell kb813 smartcard keyboard wired ee black usb, 580-afyx, dell, klaviatuurid

