Dell | Keyboard and Mouse | KM7120W | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Batteries included | EN/LT | Bluetooth | Titan Gray |
- TootjadDell
- Mudel: 580-AIWM_LT
- Saadavus: 5
-
80€
Dell | Keyboard and Mouse | KM7120W | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Batteries included | EN/LT | Bluetooth | Titan Gray | Wireless connection
| All | |
| Aku tüüp | AAA |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 515 mm |
| Gross depth master carton | 534 mm |
| Gross height (mm) | 173 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross weight | 1.035 kg |
| Gross width (mm) | 54 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB A-type |
| Klaviatuuri paigutus | EN/LT |
| Net weight | 0.865 kg |
| Net weight master carton | 5.175 kg |
| Nuppude arv | Mouse buttons 7 |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 285 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Keyboard and Mouse |
| Producer product name | KM7120W |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Tare weight master carton | 0.508 kg |
| TI weight (kg) | 0.069 kg |
| Toote värv | Titan Gray |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Windows 7, Windows 8.1 and 10 Mac Linux (Redhat / Ubuntu) Chrome and Android OS |
| Volume (m3) | 0.00481113 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell keyboard and mouse km7120w keyboard and mouse set wireless batteries included enlt bluetooth titan gray, 580-aiwmlt, dell, klaviatuurid

