Dell | Keyboard | KB216 | Multimedia | Wired | NORD | Black
- TootjadDell
- Mudel: 580-ADIR
- Saadavus: 5
-
16€
Dell | Keyboard | KB216 | Multimedia | Wired | NORD | Black
| All | |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 465.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 0.54 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Kiirklahvid | Volume, mute, play/pause, backward, forward |
| Klaviatuuri paigutus | NORD |
| Liides | USB |
| Net weight | 0.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 726 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Keyboard |
| Producer product name | KB216 |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Multimedia |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell keyboard kb216 multimedia wired nord black, 580-adir, dell, klaviatuurid







