Dell | Keyboard | KB522 | Multimedia | Wired | Russian | Black | USB 2.0 | Numeric keypad
- TootjadDell
- Mudel: 580-17683
- Saadavus: 5
-
32€
Dell | Keyboard | KB522 | Multimedia | Wired | Russian | Black | USB 2.0 | Numeric keypad
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 468 mm |
| Gross depth master carton | 372 mm |
| Gross height (mm) | 48 mm |
| Gross height master carton | 507 mm |
| Gross weight | 0.914 kg |
| Gross width (mm) | 177 mm |
| Gross width master carton | 253 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | Russian |
| Net weight | 0.644 kg |
| Net weight master carton | 9.14 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Numbriklaviatuur | Yes |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 360 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB 2.0 |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Keyboard |
| Producer product name | KB522 |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Tare weight master carton | 0.811 kg |
| Tehnilised omadused | The keyboard includes a palm rest. Seven hot keys let you conveniently access essential applications, like your calculator, email, browser or My Computer screen. Seven multimedia keys let you easily play, pause, rewind, forward or access the main media pl |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Multimedia |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.003976128 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell keyboard kb522 multimedia wired russian black usb 20 numeric keypad, 580-17683, dell, klaviatuurid





