Dell Premier Collaboration Keyboard and Mouse KM900 Wireless, US, USB-A, Graphite
- TootjadDell
- Mudel: 580-BBCZ
- Saadavus: 5
-
230€
Dell Premier Collaboration Keyboard and Mouse KM900 Wireless, US, USB-A, Graphite
| All | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Bruto Sügavus (mm) | 460.00 mm |
| Brutokaal | 0.60 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 140.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 77.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross width master carton | 385 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Included Accessories USB-C to USB-C Charging cable |
| Net weight master carton | 7.6 kg |
| Netokaal | 0.40 kg |
| Nuppude arv | Mouse buttons 3 |
| Paber/Papp | 180.00 g |
| Palette Qty | 348 pc(s) |
| Pistmiku tüüp | USB-A |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product family | Premier Collaboration Keyboard and Mouse |
| Producer product name | KM900 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.923 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Graphite |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Apple MacOS, Linux, Android, Google Chrome OS, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 / 11 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell premier collaboration keyboard and mouse km900 wireless, us, usb-a, graphite, 580-bbcz, dell, klaviatuurid



