Dell | Premier Collaboration KM900 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Bluetooth | Wireless connection | Lith
- TootjadDell
- Mudel: 580-BBCZ_LT
- Saadavus: 5
-
230€
Dell | Premier Collaboration KM900 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Bluetooth | Wireless connection | Lithuanian | Graphite
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 77.00 mm |
| Gross width master carton | 385 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | Lithuanian |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Muud funktsioonid | Included Accessories USB-C to USB-C Charging cable |
| Net weight | 0.40 kg |
| Net weight master carton | 7.6 kg |
| Nuppude arv | 7 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 174 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Pistmiku tüüp | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | Premier Collaboration KM900 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.923 kg |
| TI weight (kg) | 0.018 kg |
| Toote värv | Graphite |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Apple MacOS, Linux, Android, Google Chrome OS, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Microsoft Windows |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



