Dell Premier Multi-Device Keyboard and Mouse KM7321W Wireless, Batteries included, EE, Titan grey
- TootjadDell
- Mudel: 580-AJQT
- Saadavus: 5
-
72€
Dell Premier Multi-Device Keyboard and Mouse KM7321W Wireless, Batteries included, EE, Titan grey
| All | |
| Aku tüüp | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 570 mm |
| Brutokaal | 1.2 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 50.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 170 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | EE |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.004845 m |
| Netokaal | 1.1 kg |
| Nuppude arv | Mouse buttons 7 |
| Paber/Papp | 85.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 15.00 g |
| Producer product family | Premier Multi-Device Keyboard and Mouse |
| Producer product name | KM7321W |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Titan grey |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Windows 7, Windows 8.1 and 10 Mac Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.4) Chrome Android OS |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell premier multi-device keyboard and mouse km7321w wireless, batteries included, ee, titan grey, 580-ajqt, dell, klaviatuurid



