Fury | Kanabo K2 | Gaming Keyboard | Wired | US | Linear | Gray/Purple
- TootjadFury
- Mudel: NFU-2350
- Saadavus: 2
-
31€
Fury | Kanabo K2 | Gaming Keyboard | Wired | US | Linear | Gray/Purple
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 0.84 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Lüliti tüüp | Linear |
| Net weight | 0.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 632 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type-A |
| Plastic (No PET) | 61.00 g |
| Producer | Fury |
| Producer product name | Kanabo K2 |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | Gray/Purple |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Valgustus | Yes, White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






