Genesis | THOR 230 | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Outemu Red | Anchor Gray Positive
- TootjadGenesis
- Mudel: NKG-2081
- Saadavus: 5
-
49€
Genesis | THOR 230 | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Outemu Red | Anchor Gray Positive
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 47.00 mm |
| Gross weight | 0.93 kg |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.6 m |
| Klaviatuur | TKL |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Lüliti tüüp | Outemu Red |
| Materjal | ABS |
| Net weight | 0.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 554 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.80 g |
| Pistmiku tüüp | USB-A |
| Plastic (No PET) | 40.20 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product name | THOR 230 |
| Tagantvalgustus | 25 backlight modes |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Anchor Gray Positive |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Mechanical Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



