Genesis | THOR 303 | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Outemu Peach Silent | Black
- TootjadGenesis
- Mudel: NKG-1881
- Saadavus: 3
-
66€
Genesis | THOR 303 | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Outemu Peach Silent | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 1.56 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.8 m |
| Klaviatuur | TKL |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Lüliti tüüp | Outemu Peach Silent |
| Materjal | ABS/Aluminium |
| Net weight | 0.87 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 512 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 556.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB-A |
| Plastic (No PET) | 139.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product name | THOR 303 |
| Tagantvalgustus | 25 backlight modes |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Mechanical Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Valgustus | Yes, RGB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













