Lenovo 100 Wireless Combo Keyboard and Mouse | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | US Euro | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: GX31Q28916
- Saadavus: 5
-
36€
Lenovo 100 Wireless Combo Keyboard and Mouse | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | US Euro | Black
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 511.00 mm |
| Gross height (mm) | 42 mm |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Gross width (mm) | 144 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | US Euro |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 550 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | 100 Wireless Combo Keyboard and Mouse |
| Skrolli tüüp | 2-way scroll (up/down) |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.003090528 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

