Lenovo 310 USB-A Wired Combo US English | Keyboard and Mouse Set | Wired | Mouse included | US English | Luna Grey
- TootjadLenovo
- Mudel: GX31R09775
- Saadavus: 5
-
28€
Lenovo 310 USB-A Wired Combo US English | Keyboard and Mouse Set | Wired | Mouse included | US English | Luna Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 509.00 mm |
| Gross height (mm) | 42 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 169.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | US English |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 473 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 380.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | 310 USB-A Wired Combo US English |
| Skrolli tüüp | 2-way scrolling (Up, Down) |
| Tagantvalgustus | No |
| Tare weight (kg) | 0.38 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.003612882 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



