Lenovo Essential | Keyboard and Mouse Combo | Wired | US Euro | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X31R64439
- Saadavus: 5
-
41€
Lenovo Essential | Keyboard and Mouse Combo | Wired | US Euro | Black
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 508.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 179.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.8 m |
| Klaviatuuri paigutus | US Euro |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Essential |
| Skrolli tüüp | 2 way (up/down) |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Combo |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


