Lenovo Essential Wired Combo Black Lithuanian | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X31R64442
- Saadavus: 5
-
40€
Lenovo Essential Wired Combo Black Lithuanian | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 508.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 179.00 mm |
| Net weight | 0.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 211 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo essential wired combo black lithuanian lenovo, 4x31r64442, lenovo, klaviatuurid

