Lenovo Essential Wired Keyboard AI Estonian | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y41R64680
- Saadavus: 5
-
31€
Lenovo Essential Wired Keyboard AI Estonian | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 443.00 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Gross width (mm) | 173.00 mm |
| Net weight | 0.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 805 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo essential wired keyboard ai estonian lenovo, 4y41r64680, lenovo, klaviatuurid

