Lenovo Essential Wireless Combo Keyboard & Mouse Gen2 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Lithuanian | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X31R64494
- Saadavus: 5
-
55€
Lenovo Essential Wireless Combo Keyboard & Mouse Gen2 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Lithuanian | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 42 mm |
| Gross weight | 0.81 kg |
| Gross width (mm) | 142 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kerimissuund | 2-way scrolling (Up, Down) |
| Klaviatuuri paigutus | Lithuanian |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 211 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Essential Wireless Combo Keyboard & Mouse Gen2 |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00310128 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











