Lenovo Go Wireless Numeric Keypad Storm Grey
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 130 mm |
| Brutokaal | 0.27 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 180 mm |
| Brutolaius (mm) | 45 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1 m |
| Kaal | 277 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 C |
| Klaviatuuri klahvide arv | 21 |
| Klaviatuuri paigutus | N/A |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.001053 m |
| Netokaal | 0.144 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Paber/Papp | 99 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 27 g |
| Producer product family | Professional |
| Producer product name | Go Wireless Numeric Keypad |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.126 kg |
| Tehnilised omadused | Go beyond the limitations of your notebook and complement your workflow with a tactile, responsive 21-key keypad that sports premium scissor-switch keys and is compact enough to take on the go. With an impressive up to 3 months of battery life and a power |
| TI kaal (kg) | 0.008 kg |
| Toote värv | Storm Grey |
| Tüüp | Numeric Keypad |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | OS Independent |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lenovo go wireless numeric keypad storm grey, 4y41c33791, lenovo, klaviatuurid



