Lenovo Keyboard | Essential | Keyboard | Wired | Lithuanian | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y41R64676
- Saadavus: 5
-
31€
Lenovo Keyboard | Essential | Keyboard | Wired | Lithuanian | Black
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 443.00 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Gross width (mm) | 173.00 mm |
| Height | 2 cm |
| Klaviatuuri paigutus | Lithuanian |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.71 kg |
| Numbriklaviatuur | 104 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 805 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pikkus | 42.4 cm |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Keyboard |
| Producer product name | Essential |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 14.6 cm |
Sildid: lenovo keyboard essential keyboard wired lithuanian black, 4y41r64676, lenovo, klaviatuurid


