Lenovo Legion K310 RGB Gaming Keyboard - Nordics | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: GY41N91865
- Saadavus: 5
-
45€
Lenovo Legion K310 RGB Gaming Keyboard - Nordics | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 482.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 198.00 mm |
| Net weight | 1.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 201 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo legion k310 rgb gaming keyboard - nordics lenovo, gy41n91865, lenovo, klaviatuurid

