Lenovo Legion KM310 RGB | Gaming Keyboard and Mouse Set | Wired | US English | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: GX31N91913
- Saadavus: 5
-
68€
Lenovo Legion KM310 RGB | Gaming Keyboard and Mouse Set | Wired | US English | Black
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 565 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross weight | 0.954 kg |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Kerimissuund | Up/down |
| Klahvide tüüp | 8 programmable buttons |
| Klaviatuuri paigutus | US English |
| Net weight | 0.93 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 195 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Legion KM310 RGB |
| Tagantvalgustus | 5-zone RGB illumination |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Gaming Keyboard and Mouse Set |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.031075 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

