Lenovo | Multi-Device | Keyboard | Wireless | English
- TootjadLenovo
- Mudel: ZG38C05820
- Saadavus: 3
-
65€
Lenovo | Multi-Device | Keyboard | Wireless | English
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 256.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.68 kg |
| Gross width (mm) | 106.00 mm |
| Keyboard colour | Luna Grey |
| Klaviatuuri paigutus | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1477 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Multi-Device |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Tehnilised omadused | Multi-device connection: Connect up to 3 devices with easy switch, Support Android , Windows, iPadOS. Convenient and comfort typing: 12 shortcut keys, 1.3 mm low travel distance. Flexible connectivity: Bluetooth or USB-C connection. Slim profile, extended |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







