Lenovo Preferred Pro II USB Keyboard-US Euro | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y41R64616
- Saadavus: 5
-
42€
Lenovo Preferred Pro II USB Keyboard-US Euro | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 485.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross weight | 1.08 kg |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| Net weight | 0.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 207 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo preferred pro ii usb keyboard-us euro lenovo, 4y41r64616, lenovo, klaviatuurid




