Lenovo Professional | Keyboard and Mouse Combo | Wireless | Russian/Cyrillic | Black | 2.4 GHz, Bluetooth
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X31R64342
- Saadavus: 5
-
99€
Lenovo Professional | Keyboard and Mouse Combo | Wireless | Russian/Cyrillic | Black | 2.4 GHz, Bluetooth
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 538.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1 m |
| Klahvide tüüp | 8 buttons (Left/Right Click, DPI Button, Forward Button, Backward Button, Power Switch, Multi-Device Switch, Scroll-wheel with middle click and right/left-tilt) |
| Klaviatuuri paigutus | Russian/Cyrillic |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.89 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 296 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Pistmiku tüüp | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Professional |
| Skrolli tüüp | 4-Way scrolling (up, down, left, right) |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Combo |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo professional keyboard and mouse combo wireless russiancyrillic black 24 ghz, bluetooth, 4x31r64342, lenovo, klaviatuurid

