Lenovo USB Keyboard 300 Standard Wired Complete ergonomic design. Spill resistant keys with board drain. Concaved key caps fitte
- TootjadLenovo
- Mudel: GX30M39655
- Saadavus: 5
-
18€
Lenovo USB Keyboard 300 Standard Wired Complete ergonomic design. Spill resistant keys with board drain. Concaved key caps fitted for your fingertips. EN 1.8 m Black
| All | |
| Brutokaal | 0.776 kg |
| Connection type | Wired Via USB |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 1 year(s) |
| Gross depth (mm) | 445 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Klaviatuuri paigutus | EN |
| Muud funktsioonid | Complete ergonomic design. Spill resistant keys with board drain. Concaved key caps fitted for your fingertips. |
| Netokaal | 0.752 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer product family | USB Keyboard |
| Producer product name | 300 |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Standard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00189125 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: lenovo usb keyboard 300 standard wired complete ergonomic design spill resistant keys with board drain concaved key caps fitte, gx30m39655, lenovo, klaviatuurid



