Lenovo | Wireless Combo Keyboard & Mouse | 510 | Black | Keyboard and Mouse Combo | 2.4 GHz Wireless via Nano USB | Batteries in
- TootjadLenovo
- Mudel: GX30N81776
- Saadavus: 5
-
40€
Lenovo | Wireless Combo Keyboard & Mouse | 510 | Black | Keyboard and Mouse Combo | 2.4 GHz Wireless via Nano USB | Batteries included | English | Black
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 42.00 mm |
| Gross height (mm) | 534.00 mm |
| Gross weight | 1.03 kg |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| Keyboard colour | Black |
| Klaviatuuri paigutus | English |
| Muud funktsioonid | The Lenovo 510 Wireless Combo Keyboard & Mouse is a keyboard & mouse combo that compliments your desk with a simple yet elegant design. Easily connects wirelessly with PCs using one Nano USB receiver. The keyboard is spill-resistant with island keys for t |
| Net weight | 1.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 476 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Wireless Combo Keyboard & Mouse |
| Producer product name | 510 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensor DPI | 1200 DPI |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | Mouse - 1 AA battery Keyboard - 2 AA batteries |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Combo |
| Ühenduvustehnoloogia | 2.4 GHz Wireless via Nano USB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 1 year(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo wireless combo keyboard mouse 510 black keyboard and mouse combo 24 ghz wireless via nano usb batteries in, gx30n81776, lenovo, klaviatuurid

