Logilink Flexible waterproof Keyboard USB + PS/2 ID0019A Flexible keyboard, DE, Black
- TootjadLogilink
- Mudel: ID0019A
- Saadavus: 5
-
17€
Logilink Flexible waterproof Keyboard USB + PS/2 ID0019A Flexible keyboard, DE, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 140.00 mm |
| Brutokaal | 0.28 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 86.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 86.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 12 month(s) |
| Klaviatuuri paigutus | DE |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Materjal | Silicon |
| Netokaal | 0.27 kg |
| Paber/Papp | 12.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 3.00 g |
| Producer product family | Flexible waterproof Keyboard USB + PS/2 |
| Producer product name | ID0019A |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Flexible keyboard |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: logilink flexible waterproof keyboard usb ps2 id0019a flexible keyboard, de, black, id0019a, logilink, klaviatuurid






