LOGITECH 920-009800 | Logitech
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Gross width (mm) | 158.00 mm |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 233.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 214.90 g |
| PET | 2.20 g |
| Plastic (No PET) | 32.9 g |
| Producer | Logitech |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logitech 920-009800 logitech, 920-009800, logitech, klaviatuurid














