Logitech MK330 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | US International | Black
- TootjadLogitech
- Mudel: 920-003989
- Saadavus: 5
-
43€
Logitech MK330 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | US International | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | US International |
| Net weight | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 108 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Pistmiku tüüp | 2.4 GHz |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | MK330 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Microsoft Windows Vista / XP / 7 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





