Logitech MK540 Advanced Keyboard and Mouse Set, Wireless, Mouse included, Batteries included, US, Wireless connection, USB, Blac
- TootjadLogitech
- Mudel: 920-008685
- Saadavus: 5
-
55€
Logitech MK540 Advanced Keyboard and Mouse Set, Wireless, Mouse included, Batteries included, US, Wireless connection, USB, Black
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 450.00 mm |
| Brutokaal | 1.06 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 30.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 150.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 530.00 mm |
| Gross height master carton | 330.00 mm |
| Gross width master carton | 155.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Hiire patareide tüüp | AA |
| Isehäälestuv | Yes |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Kaasnevate toodete arv | 1 pc(s) |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kiirklahvid | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri patareide tüüp | AA |
| Klaviatuuriga integreeritud seadmed | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Chrome OS |
| Net weight master carton | 4.08 kg |
| Netokaal | 0.81 kg |
| Nuppude arv | 3 |
| Otstarve | PC/server |
| Paber/Papp | 150.00 g |
| Package content | Wireless Keyboard K540 Wireless Mouse M310 Logitech Unifying receiver 3 AA alkaline batteries (pre-installed) |
| Patareide arv (hiir) | 1 |
| Patareide arv (klaviatuur) | 2 |
| PET | 70.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Producer product name | MK540 Advanced |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Seadme liides | Wireless |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | Universal |
| Taara kaal (kg) | 0.25 kg |
| Tagantvalgustus | No |
| Täismõõdus klaviatuur | Yes |
| Tare weight master carton | 1.60 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toiteallika tüüp | Battery |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühendav vastuvõtja | Yes |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: logitech mk540 advanced keyboard and mouse set, wireless, mouse included, batteries included, us, wireless connection, usb, blac, 920-008685, logitech, klaviatuurid




