Logitech MX Vertical - Maus - ergonomisch Logitech
- TootjadLogitech
- Mudel: 910-005448
- Saadavus: 5
-
81€
Logitech MX Vertical - Maus - ergonomisch Logitech
| All | |
| Brutokaal | 0.185 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 78.5 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 79 mm |
| Netokaal | 0.135 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 491.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.022 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00074418 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: logitech mx vertical - maus - ergonomisch logitech, 910-005448, logitech, klaviatuurid

