MSI FORGE GK320 RED US | Gaming keyboard | Wired | US | Mechanical RED Switches
- TootjadMSI
- Mudel: FORGE GK320 RED US
- Saadavus: 5
-
42€
MSI FORGE GK320 RED US | Gaming keyboard | Wired | US | Mechanical RED Switches
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 441.00 mm |
| Gross height (mm) | 37.00 mm |
| Gross weight | 1.18 kg |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Lüliti tüüp | Mechanical RED Switches |
| Net weight | 0.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 395 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | FORGE GK320 RED US |
| Tagantvalgustus | LED |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tüüp | Gaming keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









