Natec Keyboard, Barracuda, US Layout, Slim
| All | |
| Bluetooth | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 465.00 mm |
| Brutokaal | 0.738 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 34 mm |
| Brutolaius (mm) | 195 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Height | 2.2 cm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri kaal | 529 g |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00308295 m |
| Materjal | Plastic |
| Netokaal | 0.568 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Pikkus | 44.7 cm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 70.00 g |
| Producer product family | Keyboard |
| Producer product name | Barracuda |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.17 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Standard |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Width | 16.7 cm |
Sildid: natec keyboard, barracuda, us layout, slim, nkl-0876, natec, klaviatuurid






