Natec Turbot 2 | Keyboard | Wireless | US | Bluetooth | Black/Gray
- TootjadNatec
- Mudel: NKL-2317
- Saadavus: 1
-
33€
Natec Turbot 2 | Keyboard | Wireless | US | Bluetooth | Black/Gray
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Height | 1.5 cm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.5 m |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 701 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 106.00 g |
| Pikkus | 36.5 cm |
| Producer | Natec |
| Producer product name | Turbot 2 |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Tehnilised omadused | Key mechanism: X-Scissors Keyboard type: 75% Low profile keyboard |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black/Gray |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Android, Linux, MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, iOS |
| Valgustus | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 13.6 cm |







