Razer | BlackWidow V4 Low-Profile HyperSpeed | Keyboard | Wireless | US | Bluetooth | Orange Switches | Black
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-05270800-R3M1
- Saadavus: 2
-
247€
Razer | BlackWidow V4 Low-Profile HyperSpeed | Keyboard | Wireless | US | Bluetooth | Orange Switches | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 483.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross weight | 1.716 kg |
| Gross width (mm) | 199.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Lüliti tüüp | Orange Switches |
| Net weight | 1.136 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 315 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 717 g |
| Producer | Razer |
| Producer product name | BlackWidow V4 Low-Profile HyperSpeed |
| Tagantvalgustus | Razer Chroma RGB |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





