Razer BlackWidow V4 Low-profile Tenkeyless HyperSpeed (Yellow Switch) - US Layout | Razer
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-05450100-R3M1
- Saadavus: 1
-
215€
Razer BlackWidow V4 Low-profile Tenkeyless HyperSpeed (Yellow Switch) - US Layout | Razer
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 354.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 1.418 kg |
| Gross width (mm) | 199.00 mm |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 446 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 420 g |
| Producer | Razer |
| Tare weight (kg) | 0.47 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer blackwidow v4 low-profile tenkeyless hyperspeed yellow switch - us layout razer, rz03-05450100-r3m1, razer, klaviatuurid

