Razer | Gaming Mouse Mat, Medium | Gigantus V2 | Mouse pad | 360 x 275 x 3 mm | Minecraft Edition
- TootjadRazer
- Mudel: RZ02-03333800-R3M1
- Saadavus: 5
-
43€
Razer | Gaming Mouse Mat, Medium | Gigantus V2 | Mouse pad | 360 x 275 x 3 mm | Minecraft Edition
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 295 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 360 x 275 x 3 mm |
| Net weight | 0.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1053 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Gaming Mouse Mat, Medium |
| Producer product name | Gigantus V2 |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| TI weight (kg) | 1000.00 kg |
| Toote värv | Minecraft Edition |
| Tüüp | Mouse pad |
| Volume (m3) | 0.002006 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




