Razer Hot-swappable Mechanical Gaming Keyboard | BlackWidow V4 75% | Gaming Keyboard | Wired | US | Phantom White Edition | USB
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-05003500-R3M1
- Saadavus: 5
-
195€
Razer Hot-swappable Mechanical Gaming Keyboard | BlackWidow V4 75% | Gaming Keyboard | Wired | US | Phantom White Edition | USB Type-C | Razer Mechanical Switches (Tactile)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 554.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Razer Mechanical Switches (Tactile) |
| Net weight | 0.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 108 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type-C |
| Plastic (No PET) | 56.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Hot-swappable Mechanical Gaming Keyboard |
| Producer product name | BlackWidow V4 75% |
| Tagantvalgustus | Razer Chroma RGB |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Tehnilised omadused | Magnetic Plush Leatherette Wrist Rest Hybrid onboard storage up to 5 profiles Non-conductive tape-enhanced PCB |
| Toote värv | Phantom White Edition |
| Tüüp | Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer hot-swappable mechanical gaming keyboard blackwidow v4 75 gaming keyboard wired us phantom white edition usb, rz03-05003500-r3m1, razer, klaviatuurid


















