Razer | Huntsman V2 Tenkeyless | Gaming keyboard | Wired | Optical Gaming Keyboard | RGB LED light | US | Clicky Purple Switch
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-03940300-R3M1
- Saadavus: 1
-
122€
Razer | Huntsman V2 Tenkeyless | Gaming keyboard | Wired | Optical Gaming Keyboard | RGB LED light | US | Clicky Purple Switch
| All | |
| Bluetooth | No |
| Buttons durability | Doubleshot PBT Keycaps |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross height (mm) | 189 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Gross weight | 1.252 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Gross width master carton | 404 mm |
| Height | 3.5 cm |
| Kaal | 919 g |
| Key life span | 100 million keystroke lifespan |
| Keyboard colour | Black |
| Klaviatuuri erifunktsioonid | Razer Chroma - Synapse 3 Lighting Customization Aluminum Top Plate Plush Leatherette Wrist Rest Sound Dampening Foam |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri tüüp | Optical Gaming Keyboard |
| Lüliti tüüp | Clicky Purple Switch |
| Net weight | 0.774 kg |
| Net weight master carton | 6.26 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 190 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 360.00 g |
| Pikkus | 14.1 cm |
| Plastic (No PET) | 118 g |
| Producer | Razer |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | RGB |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Tare weight master carton | 0.755 kg |
| Toote nimetus | Huntsman V2 Tenkeyless |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Gaming keyboard |
| Ühenduse tüüp | USB-C/USB-A 3.0 (via adapter) |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00567 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 36.2 cm |

