Razer Huntsman V3 Pro 8KHz | Gaming keyboard | Wired | US | Razer Analog Optical Switch Gen-2 | Black
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-05530100-R3M1
- Saadavus: 2
-
303€
Razer Huntsman V3 Pro 8KHz | Gaming keyboard | Wired | US | Razer Analog Optical Switch Gen-2 | Black
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 554.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Razer Analog Optical Switch Gen-2 |
| Net weight | 0.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 108 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type-C |
| Plastic (No PET) | 56.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product name | Huntsman V3 Pro 8KHz |
| Tagantvalgustus | Razer Chroma RGB |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Tehnilised omadused | Magnetic Firm Leatherette Wrist Rest Hybrid on-board storage for up to 6 profiles Multi-function Dial with 3 dedicated buttons Up to 8000 Hz Polling Rate N-key Rollover with Anti-ghosting |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Gaming keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







